Fajnie Was widzieć...

... trafiliście na stronę małej, domowej hodowli kotów brytyjskich Ardbeg*PL.W tej chwili #ardbeg_gang (na marginesie nasz oficjalny hashtag) to kocur Jim Beam i kotki: Stefa, Stynka, Mela,Tonia-Tonks i najmłodsza, kopia Stefy - Franka oraz my, Ewelina i Tomek.  Zapraszamy Was w podróż po naszym kocim świecie. Świecie z kłaczkiem, piórkami, fotografią i kolarstwem. Świecie, w którym koty są tak samo ważne jak ludzie, gdzie wdepniesz w żwirek, dostaniesz kawę z kłaczkiem, ubrudzisz się smarem do łańcucha, potkniesz o aparat lub leżące sprężynki. Tak, jesteśmy inni i jeśli Chcesz nas poznać, to zapraszamy w podróż po naszym kocim życiu...

Koty z naszej hodowli posiadają rodowody i do kochania są zawsze po zabiegu wczesnej sterylizacji/kastracji, rasowy=rodowodowy. Jesteśmy członkami Cat Club Pomerania/Felis Polonia który zrzeszony jest w FIFe.

Wszystkie zdjęcia na stronie są autorstwa Eweliny, kopiowanie, udostępnianie bez jej zgody jest zabronione.Jak dotąd nasze kocie najpopularniejsze zdjęcie, zostało polubione na IG ponad 1000 razy 🙂 Na zdjęciu Mela z jabłkiem.