Kocięta

Obecnie nie mamy wolnych kociąt, odpoczywamy i cieszymy się wiosną i latem, kolejne mioty planujemy na przełomie 2023/2024 roku.  Zainteresowane rodziny zapraszamy do kontaktu, najnowsze informacje i zdjęcia znajdują się na naszych kontach FB  i Instagram 🙂 

Kocięta opuszczając naszą hodowlę są zaczipowane, dwukrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione i po zabiegu wczesnej kastracji/sterylizacji. Koty posiadają pięciopokoleniowy rodowód i  książeczkę zdrowia z wszystkimi wpisami. Kocie dzieci są prawidłowo zsocjalizowane, znają odgłosy domu, korzystają z kuwety i drapaków.  Koty urodzone w naszej koterii to odważne mruczki, świetnie radzą sobie kiedy dołączają do innych zwierząt.

  Jeśli interesuje Cię wprowadzenie naszego dziecka do Twojej hodowli musisz należeć do federacji zarejestrowanej w WCC, razem z dzieckiem dostaniesz paszport, aktualne badanie krwi z oznaczeniem grupy, wynik płytkowego testu na FeLV i FIV. Kot będzie zaszczepiony, odrobaczony a w przypadku wyjazdu za granicę będzie zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.

Oferujemy możliwość dowozu kota w dowolne miejsce w UE, oferta dowozu nie jest zawarta w cennie kota i jest ustalana indywidualnie.